שנה טובה היא הזדמנות עסקית חדשה

הנוהג לשלוח כרטיסי ברכה לשנה החדשה הוא נוהג יפה, מכובד ומנומס.
לצד הנימוס והנחמדות, שימוש מושכל בכלי זה יכול להפוך ל פלטפורמה שיווקית  התסייע לנו לתזכר את לקוחותינו בהווה, בעבר ופוטנציאליים, לגבי השירותים והמוצרים שהם יכולים לרכוש מאיתנו. לנו זה יסייע בלהגדיל את סעיף ההכנסות בחודש שהוא "בעייתי" מבחינת ימי עבודה.

אם תשלחו שנה טובה רגילה הכוללת צילום, איור,  תמונה בנאלית וכיתוב בנאלי, אנשים אולי יקדישו לנושא שניות אחדותו והגלויה או הדואר יעלם כחלק מעשרות המיילים שאנו מקבלים כל יום- פספסנו את המטרה ואת ההזדמנות.

ברכה חדשנית, יצירתית, הנותנת ערך מוסף יכולה לתפוס את העין של הלקוח, לרענן את זכרונו לגבי משרדכם והשירותים או המוצרים שיש בידיכם להציע

בהפצת ברכה חשוב לזכור את התיקון לחוק הבזק (חוק הספאם) ואם שולחים אותה לרשימות תפוצה שאגרתם במשך שנים רבות, חשוב לזכור כי הרשימות והברכות יעמדו בתיקון לחוק. איש מאיתנו לא רוצה להתחיל את השנה עם תביעה קטנה ומרגיזה.

כלי נוסף שניתן להשתמש בו כיום הוא סרטון וידאו. כולם מדברים על ויראלי וכולם כבר ראו את התולעים החמודות שרות "שנה טובה" בפייסבוק או בווצאפ. כולם מאוד רוצים להיות ויראליים ולמרבה הצער לא כולם מצליחים, אבל לדעתי לא כולנו חייבים להגיע למיליוני צפיות. לפעמים גם כמה עשרות צפיות שמגיעות לקהלי היעד שלנו יכולים לתת מענה מצוין ולהביא עוד לקוחות.

סרטון קצר, פשוט, חכם ומשעשע המדבר אל קהל היעד יכול להוות כלי שיווקי נהדר, וגם אם הוא עולה כמה שקלים הרי שהיכולת שלו להביא לקוחות ולתזכר אותם על שירותינו הטובים – יכול להיות חשוב, חכם ונכון.

אז שתהיה לכולנו שנה טובה, הרבה בריאות והצלחה בעסקים ושתמיד תזכרו לנצל הזדמנויות עסקיות טובות בצורה יצירתית.

גלילה לראש העמוד