הקלטה והפקת פודקאסטים - כדי שישמעו אתכם באמת

פודקאסט הוא כלי נהדר עבור כל מי שמעוניין להגיע לקהל היעד שלו בדרך חדשה, שמעוניין להיות בקדמת הטכנולוגיה ושרואה את הנולד. זוהי הדרך להגיע אל קהלי היעד בזמנים ה"מתים" שלהם – שעות על גבי שעות בפקקים למשל או לחילופין בזמן פעילות גופנית כזו או אחרת.

פודקאסטים היא פלטפורמת שיווק חדשה ולוהטת המאפשרת להגיע לקהלי היעד שלנו ולגעת להם ישירות בלב, לאתגר אותם מחשבתית או ליצור בהם סקרנות והרהורים.

זוהי הפלטפורמה היחידה המאפשרת שיווק ב'זמן המת' של קהל היעד – שעות על שעות של נהיגה ופקקים.

הפקה והקלטה של פודקאסטים מאפשרת להעביר מסרים עמוקים וקו שיווקי אחר – לא עוד סיסמאות וסלוגנים פשוטים אלא רעיונות המוצגים לרוחבם ובצורה סדורה וקולחת – כזו הגורמת למאזין לרצות לשמוע עוד, לתפוס את הדוברים כמומחים בתחומם, כמובילי ומעצבי דעת קהל וככאלו שכדאי לנו לעקוב אחריהם ולשמוע את דברם.

נשמע טוב, נכון?

פודקאסט הוא תכנית שמע שמוקלטת לעיתים כסדרה ועולה לרשת להאזנה, כך שהמאזינים יכולים לחפש את תחומי העניין שלהם, בזמן שהם רוצים להאזין.

אורך תכנית אחת יכול לנוע בין חצי שעה לשעה ובדרך כלל מרואיינים בה בין אדם אחד לשניים.

אנו מציעים להגיע אליכם ולהקליט את הסיפור של החברה, האנשים שמאחורי המותג, סיפורי הצלחה וגם כישלונות ובעיקר להעביר את המסר לקהל היעד של הפודקאסט.

כן אנחנו מגיעים עד אליך!!

מגיעים עם כל הציוד וכל הידע, מבצעים תחקיר מקדים מולכם, מראיינים, מקליטים ועורכים, מוודאים שהתוכניות מאוחסנות ומוגנת ושהפודקאסט זוכה למיתוג הכי מתאים ומושך.

במסגרת ההצעה אנחנו מכסים את כל מה שצריך כדי לייצר פודקאסט וגם להעלותו לאוויר בפלטפורמה זמינה לקהלים.

בנוסף אנחנו כאן כדי לבנות יחד איתך את התוכן ואת המסרים

רוצים להתחיל להפיק את הפודקאסט שלכם? השאירו פרטים כאן למטה