לקוחות ממליצים

לוצ'י יוסף

מנכ"ל המועצה

"אופיר שפיגל קשרי ממשל, תקשורת וניו מדיה אופיר שפיגל מספק מזה מספר שנים שירותי דוברות למועצה המקומית שלומי באופן אישי ובאמצעות המשרד אותו הוא מפעיל. אופיר מציג רמה מקצועית גבוהה מאד, חשיבה יצירתית ויוזמה. הנתון החשוב ביותר במערכת היחסים בין המועצה לבין משרדו של אופיר הינו המחויבות האישית והמעורבות בכלל התהליכים המתחוללים ביישוב. למרות העובדה כי מדובר במיקור חוץ, הרי שהלכה למעשה בתחושתי מדובר בגוף מטה הפועל מטעם ובשליחות המועצה לא פחות מכל אחת מהמחלקות האחרות. אני יותר משבע רצון משיתוף הפעולה ביננו. במידה ויידרש מידע נוסף אשמח לספקו."

"משרד היח"צ אופיר שפיגל תקשורת ליווה את מחלקת הדוברות והשיווק של המרכז הרפואי זיו בתחום הדיגיטל והניו-מדיה. המשרד ניהל את מערך הדיגיטל בצורה מקצועית, איכותית והגיש תכנית עבודה על פי דרישה ובמועדים שהתבקשו .
צוות המשרד היה שירותי וזמין לצרכי המערכת, פעם ביצירתיות ולשביעות רצוני .
בנוסף, אופיר סייע באופן אישי גם מעבר לדרישות הבסיס אני ממליץ על המשרד ואשמח לענות על כל שאלה"

עידו מרידור

דובר מרכז רפואי זיו

פרופ’ נאיל אליאס

מנכל" בית החולים

"משרד היח"צ אופיר שפיגל תקשורת ליווה את בית החולים הצרפתי בנצרת במהלך מגפת הקורונה. המשרד ניהל את עבודת יחסי הציבור בצורה מקצועית ואיכותית. הצוות היה זמין לצרכי המערכת, היה יצירתי ועבודתו הייתה לשביעות רצוני. עליי לציין שאופיר שפיגל כמנהל המשרד עושה ככל האפשר לבצע את עבודתו נאמנה ובהצלחה מרובה, כמו כן היחס האישי שהוא נתן ונותן ראוי לציון במידה רבה. אני ממליצה על המשרד ואשמח לענות על כל שאלה."

"במסגרת תפקידי כיועץ התיירות של עיריית נצרת ובנסיון לקדם את התיירות בעיר נעזרתי באופיר שהינו הבעלים והמנכל של משרד יח"צ שפיגל ובצוות משרדו במהלך שנת 2021 לטובת קידום התיירות בעיר נצרת וכל זאת בתקופה מורכבת מאוד.

ברצוני לציין לטובה את הראייה המערכתית הרחבה אשר הפגין אופיר לאורך כל תקופת עבודתנו המשותפת, את הגמישות הרבה שגילה לצרכים המשתנים, המקצועיות הרבה, היצירתיות, את האוזן הקשבת והנכונות לסייע ולגבש דרכי פעולה בשיתוף פעולה ומעל לכל את התוצאות החיובית שהניבה עבודתו שהביאה לתנופה האדירה לתיירות בעיר. אני ממליץ על משרדו של אופיר שלב שלם.

אשריי הארגון אשר עובד איתו"

שרון בן ארי

יועץ התיירות של עיריית נצרת

אורלי גבישי סוטו

מנכ"לית רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי

"אופיר וצוות משרדו מספקים מזה מספר שנים לרשות ניקוז ונחלים גליל מערבי; שירותי דוברות, ניהול דיגיטלי, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים. שירותי המשרד התפתחו והשתכללו לאורך הזמן, לאור ההתפתחויות בתחום התקשורת והתקשורת הדיגיטלית בפרט. המשרד של אופיר יצירתי, דינמי ומהווה שותף אסטרטגי בתחומו לפעילותו של ארגוננו. אופיר וצוות משרדו מפגינים מקצוענות ואחריות אישית ולצד גמישות, יצירתיות ונכונות ליצירת מענה לכל צורך שעולה מן השטח. אני ממליצה בחום על משרדו של אופיר שפיגל כנותן שירות מעולה בתחומו"

"כמנכ"ל איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ עבדתי עם משרד אופיר שפיגל במשך כ 7 שנים בתקופה מאוד מאתגרת.
תקופה בה עלה נושא זיהום אויר מהתעשייה בכלל ומבתי הזיקוק בפרט לראש סדר היום הציבורי של אוכלוסייה של כמיליון תושבים המושפעת מזיהום האויר במפרץ חיפה.
במצב עניינים זה נדרשנו למשרד עם יכולות רבות: יכולת דברור גבוהה קשר עם ערוצי התקשורת הארציים והמקומיים ויכולת לפעול ברשתות החברתיות שרות של 24 שעות ביממה)

תקלות בבתי הזיקוק בפרט דרשו תגובה מידית (מקצועיות – יצירת אמינות גם באווירה החשדנית שהייתה קיימת בנושא מפרץ חיפה כלפי כל משרדי הממשלה.

משרד אופיר שפיגל סיפק לנו בשנים אלו שירותים ברמה הגבוהה ביותר ועזר לי מאוד להפנות את זמני לנושאים אחרים שהיה עלי לטפל בהם.

במהלך השנים עבדנו מול מספר עובדים במשרד שפיגל (בהתאם לנושא שטופל) ולמרות שעות העבודה הרבות והעומס שהוטל עליהם בוצעה העבודה על הצד הטוב ביותר ונוצרו קשרי עבודה טובים בין עובדי האיגוד לעובדי משרד שפיגל במהלך השנים נוצרו קשרי עבודה בין הצוות המקצועי של האיגוד ובין הצוות של משרד שפיגל שצבר יידע בנושאים הסביבתיים בכל הקשור לצד שלהם בעבודה.

כמו כן נוצרה מערכת יחסים בה סמכתי לגמרי על אופיר ואנשי משרדו דבר חיוני ביותר במיוחד באזורים הסובלים מבעיות סביבתיות.

אשמח לספק פרטים נוספים באם אדרש"

ד"ר עופר דרסלר

לשעבר מנכ"ל איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה

לי-את כהן

מנכ"לית אשכול רשויות גליל מערבי

"אופיר וצוות משרדו מספקים מזה מספר שנים לאשכול גליל מערבי; שירותי דוברות, ניהול דיגיטלי, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים. שירותי המשרד התפתחו והשתכללו לאורך השנים הן לאור ההתפתחוויות בתחום התקשורת והן כמענה להתפתחות ולהשתנות של האשכול לאורך השנים.

המשרד יודע להיות פרו אקטיבי, לעקוב אחר ההתרחשויות במרחב המקומי והארצי שעשויות להשפיע על האשכול ולהגיב בהתאם. כמו כן, יודע לתמוך לבקשת האשכול, בגופים המרכזיים באזור, ולקדם אג’נדות אזוריות ככל שנדרש. המשרד עזר לנו להפיק את אחד הכנסים הגדולים שנערכו בגליל המערבי בשנים האחרונות ושלקחו בו חלק עשרות מקבלי החלטות. צוות המשרד המפגין מקצוענות ואחיות אישית לצד גמישות, יצירתיות ונכונות לתת מענים מותאמים לכל צורך שעולה מן השטח. אופיר וצוותו מפגינים נאמנות, יצירתיות ואחריות, ופועלים באופן שוטף לתת מענה לצרכים ולאתגרים בפניהם עומד האזור.

אני ממליצה בחום על משרדו של אופיר שפיגל כנותן שירות"