מיתוג עסקי

הנראות של העסק שלך היא כרטיס הביקור הראשוני שלך, היא מה שימכור אותך ללקוח הפוטנציאלי. יצירת נראות מושכת המדברת בשפה עיצובית נכונה המשלימה את העסק או הארגון שלך תעזור לך לפרוץ קדימה ולהוביל את העסק או הארגון שלך לכיוון ההצלחה.
המיתוג חשוב גם לצורכי HR עבור גיוס ושימור עובדים בקטגוריה הזו הוא יקרא מיתוג מעסיק. תהליך שצובר תאוצה בתקופה האחרונה כחלק מחיזוק פנימי של המשאב החשוב בארגון – העובדים שלו.

מיתוג לעסקים וארגונים
לא מה שהכרתם!

מיתוג לעסקים וארגונים היום מתאפיין בשני כיוונים – מיתוג המיועד ללקוחות שלנו לעומת מיתוג המיועד לעובדים שלנו.

בשני הכיוונים תהליך המיתוג שלנו  מתבסס על אפיון נכון של הצורך, הגדרה נכונה של קהלי היעד והכרות טובה עם השוק והמתחרים. מכאן יוצאים לתהליך מיתוג מנצח.

האפיון הוא הבסיס להצלחה של תהליך מיתוג עסקי מדויק. לאחר מכן נצא לעבודת המיתוג עם מחקלת הגרפיקה המקצועית והמובילה שלנו המשתמשת בכלים החדשים ביותר בשוק.

כחלק מתהליך המיתוג אנחנו נעזרים בכלים ה Ai, בהשראות מהעולם העיצובי המתקדם ובהתאמה למשטח ולקהלי היעד הרלוונטיים לכל לקוח.

המיתוג העסקי יכול להיות מיתוג כולל החל משם, מבנה לוגו, צבעוניות ושפה עיצובית תואמת, דרך כל חומרי השיווק השונים, אתר תדמית, נראות בדיגיטל וקמפיין כולל.

לחילופין המיתוג יכול להתרכז בנראות ושפה מחודשת המתבססת על הקיים ומשדרגת אותו בכדי להתאים לעולם המתחדש.

כיום ארגונים רבים מייצרים תהליך מיתוג שלם עבור העובדים שלהם בתהליך שריבל את השם 'מיתוג מעסיק' כשמטרתו לייצר גאוות יחידה פנים ארגונים, הזדהות עם המותג ותחושת שייכות.

כאשר כח אדם איכותי הוא משאב מוגבל שחברות מתחרות אליו, תחושות אלו מחזקות את היכולת של הארגון לשמר את עובדיו ולשפר את עבודתם מתוך תחושת שליכות ושייכות חזקה של העובד.

התהליך הזה שווה כמובן כסף והרבה ועל כן חברות רבות בשוק היום מבינות את הייתרונות הרבים ומשקיעות בו משאבים רבים.

בית לחם יהודה

שפה חזותית מלאה

סנמינה

מיתוג מעסיק

איגוד התעשייה הקיבוצית

מיתוגי כנסים

אגודת המים

מיתוג לוגו וניירת

צמח תערובות

מיתוג לוגו | ניירת | חולצות | מודעות ועוד..