משרד יחסי ציבור אופיר שפיגל

במה אנחנו מתמחים?

משרד יחסי ציבור אופיר שפיגל עוסק בייעוץ אסטרטגי, תקשורתי ותדמיתי עבור יחידים, חברות וארגונים ציבוריים. אנו עוסקים ביחסי ציבור כהגדרה כוללת למגוון שירותים – קשרי עיתונות, קשרי ממשל ושיווק דיגיטלי.
עבודת המשרד שלנו מבוססת על הכרת אפיקי התקשורת וכלי המדיה השונים, צרכיהם והתאמת המסרים של הלקוחות שלנו עבורם.

קשרי עיתונות

קשרי עיתונות

היכולת לפתח קשר רצוף עם עיתונאים המבוסס על היכרות ושיתוף פעולה מקצועי. משרדינו יצר לאורך השנים מערכת של אמון והערכה עם עיתונאים ואנשי תקשורת מובילים. המטרה עבור לקוחותינו היא לייצר נוכחות קבועה בכלי התקשורת השונים וחשיפה לקהלי היעד המתאימים. המשמעות היא יצירת מוכרות ונראות למוצרים ולשירותים, להבלטת העסק או הארגון בשוק תחרותי ולבניית מותג חזק ובעל שם.

קשרי ממשל

קשרי ממשל

קשרי ממשל, או בשמם השני "לובי פוליטי" מאפשרים העברת מידע מהארגון אל מקבל ההחלטות בממשל ולקובעי מדיניות ברמות השונות. זאת בכדי להשפיע על החלטותיהם בהתאם לאסטרטגיה שנקבעה מראש. מטרת הלובינג, היא קידום האינטרסים של הקבוצה מול קובעי מדיניות, על-ידי גיוס תמיכה בקרב מקבלי ההחלטות, לצורך השגת יעדים מוגדרים בנושא החשוב לארגון.

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

כבר מזמן נגמר העידן של דיבור אל הציבור לדיבור עם הציבור – רק מי שיפנים זאת יידע למקסם את התועלות מהטוב שהעידן הנוכחי מציע לנו. ניהול מערך הסושיאל ברשתות החברתיות, הקמת נכסים דיגיליים וניהול קמפיינים ממומנים על מנת לוודא שהמסרים שלך יגיעו לקהל היעד שלך בצורה טובה ומדוייקת.

כלי העבודה שלנו:

קשרי עיתונות בארץ ובחו"ל

קשרי עיתונות בארץ ובחו"ל

זהו כלי עבודה יעיל לבניה ושמירה על מגע שוטף עם קהלים שונים, דרך המדיה הכתובה המשודרת והאלקטרונית, במטרה להתבלט ולהעביר מסרים רצויים ודימוי מתוכנן.

ניהול משברים

ניהול משברים

כלי המאפשר לארגון למזער ואף למנוע נזקים תדמיתיים בעת משבר, לנהל אותו לטובתו ולא להיות מנוהל על ידו.

ניהול מאבקים ציבוריים

ניהול מאבקים ציבוריים

בנית דעת קהל אוהדת בהתאם למטרות הארגון תוך שימוש בכלים משפטיים, לוביסטיים, הפגנות רחוב, עצומות וכלי מאבק ציבוריים נוספים.

לובי פוליטי

לובי פוליטי

פתיחת ערוצי קשר והעברת מידע אל מקבלי ההחלטות בדרגי הממשל השונים, במטרה להשפיע על החלטותיהם לטובת הארגון (למשרדנו אישור לוביסט מטעם מזכירות הכנסת).

NEW MEDIA

NEW MEDIA

בעולם התקשורת המשתנה יש חשיבות להופעה במגוון ערוצי התקשרות ובהם גם אלו שברשת כגון רשתות חברתיות, כלי פרסום שונים ונראות אינטרנטית טובה ומקצועית הן באתר החברה והן בנכסים אינטרנטיים נוספים.

שירותי מרקום

שירותי מרקום

היום כבר ידוע כי אסטרטגית התקשורת השיווקית היא אמנות של ממש- כיצד לחשוף את המסרים והמטרות העסקיות של הארגון או המותג בצורה הטובה ביותר, בהתאם לקהלי היעד השונים. המרקום מאגד בתוכו את כל הכלים להעברת המסרים ולחיזוק נראות המותג בקרב קהלי היעד.

תקשורת פנים ארגונית

תקשורת פנים ארגונית

יצירת הזדהות בין העובדים למקום העבודה, יצירת "גאוות יחידה", תחושת מחויבות ושותפות שתועיל לחברה. נוכל להצביע בפני העובדים על האתגרים העומדים בפני הארגון ולהעביר להם גם מידע מקצועי. זאת באמצעות משלוח ניוזלטר, עלונים פנימיים ועוד.

וידאו

שפיגל TV - מצלמים אתכם מכל זווית שתבחרו

גיבוש קונספט וקריאייטיב, כתיבת תסריט, הפקה, בימוי צילום ועריכה. צילום באולפן ירוק מאובזר, צילומי חוץ, צילומי תדמית, מגזינים אינטרנטיים, סרטונים לרשתות החברתיות ועוד....

עקרונות העבודה שלנו:

אוריינטציה מותאמת לקוח אנו פועלים לקידום הארגון מתוך חשיבה תמידית על צרכי הלקוח ומטרותיו העסקיות או הציבוריות. 

שותפות אמת אנו מאמינים כי הלקוח הוא שותף ולכן המטרות שלך הן המטרות שלנו.

יוזמה אנחנו יוזמים ומפעילים ולא ממתינים שהלקוח ייזום. צוות המשרד שלנו פועל לאתר סיפורים אצל הלקוח, תוך בחינה מתמדת של השיח הציבורי וקישור הלקוח לסדר היום הלאומי. 

עבודה , עבודה, עבודה אנו מאמינים בעבודה קשה, הכוללת מחשבה, יצירתיות ויוזמות המביאה לתוצאות.עבודתנו מבוססת על הכרת אפיקי התקשורת וכלי המדיה השונים, צרכיהם והתאמת המסרים של הלקוחות שלנו עבורם.

לקוחות המשרד

אנו עובדים עם לקוחות מתחומים מגוונים כחלק מה"אני מאמין" של המשרד.

בכך אנו מפתחים קשרים עם גורמי מפתח בעיתונות ובתקשורת ומתמקצעים בקשת רחבה של תחומים.

התוצאה היא יכולת נתינת מעטפת רחבה לכל אחד מהלקוחות שלנו מתוך הכרות וידע בתחומים נרחבים, יצירתיות ויצירת קשרים רבים בעולם היח"צ והתקשורת.

בעבור כל לקוח אנו בונים את צוות העבודה המתאים לו ביותר, כזה המסוגל להגיע למטרות והיעדים השיווקיים שנקבעו בתוכנית העבודה.

מבין לקוחותינו בעבר ובהווה