אופיר שפיגל יחסי ציבור


להגיע באמת אל מי שמשפיע - משרד יחסי ציבור אופיר שפיגל. תוצאות מוכחות.

כמה פעמים יצא לכם לקרוא כתבה על אחד המתחרים שלכם במוסף כלכלי, או באתר חדשות באינטרנט ואמרתם לעצמכם: "זה בדיוק אני, הכתבה הזאת הייתה צריכה להיות עליי!", או: "חכמה גדולה, את זה גם אני יודע לעשות, בשביל זה עושים עליו/ה כתבה?"
אז יש לנו חדשות טובות וחדשות רעות עבורכם – החדשות הרעות הן שלמתחרים שלכם יש משרד יחסי ציבור חדש. החדשות הטובות הן שגם אתם יכולים, ואנחנו כאן לסייע לכם בכך.  ברוכים הבאים לאתר שלנו : משרד יחסי ציבור אופיר שפיגל. 
משרד יחסי ציבור  אופיר שפיגל - תקשורת וקשרי ממשל - עוסק בייעוץ תקשורתי, בניית קמפיינים ודימוי ציבורי, תקשורת שיווקית, ניהול מאבקים ציבוריים, ניהול משברים, לובי פוליטי וייעוץ  תדמיתי כולל.

יחסי ציבור - חשיפה תקשורתית, העברת מסר וקביעת סדר יום

יחסי ציבור מורכבים משורה של כלים אשר נועדו לסייע לארגון, לחברה או לעסק, ליצור נקודות מפגש עם קהלי המטרה השונים שלו ולממש את יעדי השיווק שלו באמצעות חשיפה תקשורתית והופעות במדיה הכתובה, המשודרת והדיגיטלית, קישור לסדר היום הציבורי, קשר עם קובעי מדיניות ומובילי דעת קהל ועוד. יחד עמכם, אנו בוחרים את הכלים המתאימים ביותר על מנת לקדם את רמת הנראות והבולטות של הארגון כלפי חוץ וכלפי פנים, בהתאם לצרכי הארגון, למטרותיו ולסדר היום הציבורי שלו ומסייעים לכם להיחשף בפני קהלי יעד קיימים וחדשים.
באתר תוכלו להכיר את צוות המשרד ואת עקרונות העבודה של משרדנו בתחומי היח"צ (יחסי ציבור) והתקשורת, לראות מה אנחנו עושים, להתרשם מדוגמאות לעבודות יחסי ציבור אשר ביצענו עבור לקוחותינו השונים ואף לקרוא המלצות חמות של לקוחות המשרד.


צוות משרד אופיר שפיגל תקשורת וקשרי ממשל

טיפים